Jeden z najlepszych skrzydłowych w dziejach światowej piłki nożnej przechodzi do PSG! Messi Leo już nie jest piłkarzem Barcy!

Jeden z najlepszych skrzydłowych w dziejach światowej piłki nożnej przechodzi do PSG! Messi Leo już nie jest piłkarzem Barcy!

Bez wątpienia ruchy transferowe piłkarskich klubów w ramach przerwy między sezonami mogą się podobać. Jednak to, co mieliśmy przyjemność obejrzeć latem zdziwiło niemal wszystkich kibiców piłki nożnej. Większość piłkarskich kibiców była przekonana, iż Messi będzie reprezentantem FC Barcelony do ostatnich dni swojej przygody z futbolem. Jednak Duma Katalonii ma problemy finansowe i reprezentant Argentyny nie mógł nic zrobić, musiał opuścić zespół. PSG jest klubem, który podjął decyzję, żeby zaproponować kontrakt dla kapitana argentyńskiej reprezentacji. lukratywną ofertę kontraktu, którą były już piłkarz Dumy Katalonii zatwierdził zaoferował argentyńskiemu zawodnikowi zespół z Ligue 1. Należy przyznać, iż to z całą pewnością chwila przełomowa w historii światowej piłki. Kibice piłkarscy teraz będą mieli okazję podziwiać występy Messiego na boiskach we Francji. Na pewno naprawdę dużo osób będzie zainteresowane tym, jak argentyński piłkarz odnajdzie się w nowym zespole. Argentyńczyk tworzył będzie tercet z takimi piłkarzami, jak Mbappe Kylian a także Neymar, co może dać Paris Saint-Germain bardzo dużo pucharów.