Niewesoły koniec przygody Rafała Brzozowskiego z Eurowizją. Pokazana przez Brzozowskiego Rafała piosenka zbyt zwyczajna na finałowe miejsce zawodów Eurowizji!

Niewesoły koniec przygody Rafała Brzozowskiego z Eurowizją. Pokazana przez Brzozowskiego Rafała piosenka zbyt zwyczajna na finałowe miejsce zawodów Eurowizji!

Powinniśmy zrozumieć to, iż nasza ojczyzna zwykle nie porywała fanów muzyki w trakcie turnieju Eurowizji. Naszego kraju największym osiągnięciem zazwyczaj jest dostanie się do finału, w którym wywalczaliśmy odległe pozycje. W roku zeszłym Eurowizja została odwołana, ponieważ pojawiła się epidemia koronawirusa, która powstrzymała nie tylko Europę, ale także całą planetę. Przedstawicielem Polski w trakcie turnieju Eurowizji był Rafał Brzozowski, który miał chęć zachwycić sympatyków dobrej muzyki przyśpiewką o tytule "The Ride". Mnóstwo reporterów nie było zachwyconych z wyboru wysłannika naszego narodu, jednak finalnie do podmiany nie doszło. Na nasze nieszczęście byliśmy zmuszeni kolejny raz z kolei żegnać się z konkursem Eurowizji szybciej, niż byśmy tego chcieli. Rafał Brzozowski, który był reprezentantem naszego kraju w trakcie konkursu Eurowizji nie przekonał do siebie widowni i z powodu tego został wyeliminowany na etapie półmetku sześćdziesiątego piątego turnieju europejskiej piosenki.

Widzowie z Polski z pewnością są już naprawdę wynudzeni tego typu obrotem spraw. "The Ride" a więc piosenka wykonywana ze strony Brzozowskiego Rafała była najzwyczajniej niespecjalna i dobrze to przyznać. W tej przyśpiewce nie ma nic fascynującego, co mogłoby wprawić w uniesienie wielbicieli muzyki na Starym Kontynencie. Jest to następna edycja turnieju piosenki europejskiej, w trakcie którego reprezentant naszego kraju nie ma możliwości zakwalifikować się do fazy finałowej. Z pewnością można zauważyć, że od dawna wybieranie reprezentantów naszego kraju na turniej europejskiej piosenki nie idzie Polakom zbyt dobrze. Dobrze w takim przypadku pokładać wiarę w tym, że w następnych latach nasz ambasador da radę zakwalifikować się do finału o zwycięstwo w konkursie piosenki europejskiej. Niesamowicie istotne w sytuacji takiej jak ta jest to, by nominować odpowiedniego reprezentanta, który da radę rozpalić telewidzów europejskich. W przeciwnym wypadku następny raz nie będziemy w stanie do finałowej batalii w zawodach europejskiej piosenki.