Trener Sousa przedstawił w tym tygodniu listę zawodników reprezentacji Polski na Mistrzostwa Starego Kontynentu! Kilku piłkarzy odstrzelonych od narodowej drużyny!

Trener Sousa przedstawił w tym tygodniu listę zawodników reprezentacji Polski na Mistrzostwa Starego Kontynentu! Kilku piłkarzy odstrzelonych od narodowej drużyny!

O grze w turnieju rangi mistrzowskiej marzy sporo chłopców, których celem życiowym jest profesjonalna gra w futbol. Nie ulega wątpliwości to piłka nożna to w obecnej chwili najbardziej rozpoznawalna dyscyplina sportowa na Starym Kontynencie. Chłopcy od wczesnych lat walczą o to, by w niedalekiej przyszłości grać na najwybitniejszych arenach futbolu światowego. Trzeba jednakże mieć tego świadomość, iż droga do stania się profesjonalnym graczem nie jest prosta i obliguje do ogromnej liczby wyrzeczeń. Młodzi chłopcy, którym udało się dlatego wzbudzają z reguły zawiść i zarazem uszanowanie pośród swoich przyjaciół. W połowie czerwca startować będą mistrzostwa Starego Kontynentu w futbolu, w których będą toczyć batalię dwadzieścia cztery zespoły. To z całą pewnością dowodzi, iż na kibiców piłki nożnej czekają podwyższone doznania. Turniej Euro 2020 będzie rozgrywany przez równy miesiąc, a więc bez wątpienia staniemy się obserwatorami dużej ilości goli oraz spotkań futbolu. Szkoleniowiec Sousa przedstawił kadrę na mecze Starego Kontynentu mistrzostw, i właśnie dlatego w tym poście z kolei pragniemy skonsolidować się na narodowej kadrze.

Przedstawianie listy piłkarzy na dużej rangi rozgrywki jak na przykład Mistrzostwa Świata lub Mistrzostwa Europy od kilkunastu lat obudzić potrafi pośród fanów futbolu oraz dziennikarzy gigantyczne emocje w naszym narodzie. Z zasady przytrafiały się w takich jak tych przypadkach rewelacje, które nie każdemu podobały się. W tym przypadku było podobnie. Bez wątpienia ogromnym zaskoczeniem, w chwili gdy trener Paulo Sousa przedstawił zawodników listę był brak w drużynie narodowej Turbogrosika, który przez bardzo długi czas stanowił siłę naszej drużyny piłkarskiej. Zawodnik West Bromwich od dawna nie gra w piłkę systematycznie i jest to główną przyczyną tego, iż trener Sousa nie chciał powołać Grosika do składu ekipy narodowej na Starego Kontynentu mistrzostwa. W praktyce powołaliśmy fenomenalną kadrę, która pojedynkować się może o pozytywny rezultat na europejskim czempionacie. Pozostaje nam więc wyczekiwać na otwierający mecz rozgrywek, w którym polska drużyna walczyć będzie ze Słowakami.