Wspaniałe przeżycia w ostatnich piętnastu minutach meczu z Anglikami! Szymański Damian strzelił trafienie i został okrzyknięty herosem narodowej kadry Polski!

Wspaniałe przeżycia w ostatnich piętnastu minutach meczu z Anglikami! Szymański Damian strzelił trafienie i został okrzyknięty herosem narodowej kadry Polski!

Od lat mamy świadomość tego, że piłkarska reprezentacja Polski grająca w meczach na Narodowym bywa niesamowicie ciężka do pokonania. Ponosimy porażki na tym placu gry faktycznie rzadko kiedy i dobrze być świadomym faktu, iż duża w tym zasługa wielbicieli piłki nożnej z Polski. W dzień, gdy Narodowy Stadion zapełnia się do ostatniego krzesełka zawodnicy naszej drużyny dostają nadprogramowego zastrzyku umiejętności. Zawodnicy szkoleniowca Sousy Paulo w kwalifikacjach do mistrzostw świata pokazują się do tego momentu solidnie, jednak ich forma jest daleka od ideału. Wieczorem w środę polskich piłkarzy czekał niesamowicie trudny test, jakim bez wątpienia był mecz z narodową drużyną Anglii. To jak ciężkim przeciwnikiem w historii spotkań polskiej narodowej kadry są angielscy piłkarze wie o tym każdy kibic futbolu z Polski. Nie było miejsca na zawahanie w tej sytuacji, gdyż najważniejsze było zdobycie największej liczby oczek.

Przed tym spotkaniem narodowa kadra Polska była od samego początku skazana na przegraną. Należy z pewnością zwrócić uwagę na to, iż polscy zawodnicy z reguły mocno potrafią się zmobilizować na pojedynki z dużo mocniejszymi. Podobnie było w tym pojedynku i warto przyznać to, przez chwilę można było nawet pomyśleć, że polska narodowa drużyna mogłaby walczyć o 3 punkty z angielską drużyną. dla polskiej narodowej drużyny było to niezwykle ciężkie spotkanie i na pewno trzeba ich pochwalić za walkę do końca meczu. W momencie, gdy gola w minucie osiemdziesiątej ustrzelił Kane Harry wydawać się mogło, iż to może być zakończenie nadziei o korzystnym rezultacie. Narodowa kadra Polska ostatecznie nie zamierzała odpuścić i do końca pojedynku poszukiwała możliwości na zdobycie gola. Piłkarz AEK Ateny Szymański w dodatkowym czasie gry, który zarządził sędzia zdobył gola na wagę remisowego wyniku. Bez wątpienia to była świetna chwila dla tego uzdolnionego gracza. Polska reprezentacja piłkarska w końcowym rozrachunku wywalczyła korzystny wynik na Narodowym Stadionie w meczu z wicemistrzami Starego Kontynentu i za sprawą tego wciąż ma spore szanse na kwalifikację do katarskich mistrzostw świata.